Kdo stojí za TZB-instal-vytápění

Naše firma TZB instal vytápění působí řadu let na území Prahy a středních čech. Jsme profesionální, flexibilní a vyjdeme Vám vstříc. Poradili jsme si zatím s každým problémem na stavbě, takže i Vaše starosti hravě zvládneme.

Každý topenář instalatér a jiný řemeslník je odborně způsobilý své činnosti a nemusíte se tak bát o kvalitu odvedené práce. Vždy se snažím o maximální spokojenost a individuální přístup k Vaší stavbě, či rekonstrukci.

Veškeré řemeslné a stavební práce provádíme rychle, levně a kvalitně. Díky tomu jsme úspěšně realizovali již mnoho staveb v Praze a středních Čechách a máme díky tomu mnoho dobrých referencí.

  • Vytápění
  • Voda a kanalizace
  • Plyn
  • Vzduchotechnika

Pomůžeme Vám každý den v týdnu. Rozumíme nutnosti problému a pokud je třeba okamžitě vyjedeme jako havarijní služba.

Zavolejte nám a získejte nezávaznou nabídku na naše služby

Náš team

Jsme tým řemeslníků, který Vám pomůže s vašimi plány, stavby a projekty. Jsme všeobecně odborní řemeslníci z Prahy východ. Umíme realizovat například vytápění, vodu a kanalizaci, plyn a vzduchotechniku. Rádi si ale vezmeme na starosti další stavební obory spadající do TZB – technického zařízení budov. Máme bohaté zkušenosti a vám nabízíme kvalitu a profesionální přístup při veškeré činnosti

Tomáš Jelínek

Instalace vody a kanalizace

Nevíte si rady a bojíte se abyste nevybral špatně? Jsme tu od toho abychom za Vás našli řešení a to zrealizovali.

Zkušenosti jsme získali za řadu let práce. Ať už ze zaměstnání pod velkými firmami, tak z naší samostatné pracovní činnosti. Odborně poradíme a provedeme řemeslné práce za rozumné ceny a s vysokou precizností.

Rádi Vám pomůžeme s Vaší stavbou

Zavolejte nám a získejte nezávaznou nabídku na naše služby